Gear Up (USA) 2016

Bench seat
Position
Description
Part number
Quantity
1
Bench seat
IMZ-8.101-13001-14
IMZ-8.101-13001-14
Qty :
2
Washer М10 ZN
DIN 125 M10
DIN 125 M10
Qty :
3
Nut М10x1-6Н
DIN 985 M10x1
DIN 985 M10x1
Qty :
4
Gasket
72-10146
72-10146
Qty :
5
Screw М8-6gx25
ISO 7380 M8x25
ISO 7380 M8x25
Qty :
6
Spring washer М8 ZN
DIN 127 M8
DIN 127 M8
Qty :
7
Washer М8 ZN
DIN 125 M8
DIN 125 M8
Qty :