Gear Up (USA) 2016

Mudguards
Position
Description
Part number
Quantity
1
Mudguard, RH
63-16080-01
63-16080-01
Qty :
2
Mudguard, LH
63-16079-01
63-16079-01
Qty :
3
Mudguard shield, RH
63-16387-01
63-16387-01
Qty :
4
Mudguard shield, LH
63-16386-01
63-16386-01
Qty :
5
Holder
63-16382-01
63-16382-01
Qty :
6
Gasket
63-16384
63-16384
Qty :
7
Fastening clamp
63-16383
63-16383
Qty :
8
Nut М6-6Н ZN 8.8
DIN 985 M6
DIN 985 M6
Qty :
9
Washer М6 ZN
DIN 125 M6
DIN 125 M6
Qty :
10
10 Screw М6-6gx16
ISO 7380 M6x16
ISO 7380 M6x16
Qty :
11
11 Nut М8-6Н
DIN 985 M8
DIN 985 M8
Qty :
12
12 Washer М8 ZN
DIN 125 M8
DIN 125 M8
Qty :
13
13 Screw М8-6gx30
ISO 7380 M8x30
ISO 7380 M8x30
Qty :
14
14 Mudguards
63-16082
63-16082
Qty :