Gear Up (USA) 2016

Lights
Position
Description
Part number
Quantity
1
Headlight
IMZ-8.1041-18061
IMZ-8.1041-18061
Qty :
2
Wire harness
IMZ-8.1041-18074
IMZ-8.1041-18074
Qty :
3
Bracket
IMZ-8.1040-16228
IMZ-8.1040-16228
Qty :
4
Clamp bracket
IMZ-8.1040-16229
IMZ-8.1040-16229
Qty :
5
Washer М6 ZN
DIN 125 M6
DIN 125 M6
Qty :
6
Screw М6-6gx35
ISO 7380 M6x35
ISO 7380 M6x35
Qty :
7
Nut М8-6Н
DIN 985 M8
DIN 985 M8
Qty :
8
Washer М8 ZN
DIN 125 M8
DIN 125 M8
Qty :
9
Screw М8-6gx80 ZN8.8
DIN 912 M8x80
DIN 912 M8x80
Qty :
10
10 Bracket assembly
IMZ-8.1040-16052
IMZ-8.1040-16052
Qty :
11
11 Extra lights set
IMZ-8.1040-30089
IMZ-8.1040-30089
Qty :