Position
Description
Part number
Quantity
1
Front seat "2/3"
IMZ-8.1040-13001
IMZ-8.1040-13001
Qty :
2
Washer М10 ZN
DIN 125 M10
DIN 125 M10
Qty :
3
Nut М10x1-6Н
DIN 985 M10x1
DIN 985 M10x1
Qty :
4
Screw М8-6gx16
ISO 7380 M8x16
ISO 7380 M8x16
Qty :
5
Nut М8-6Н
DIN 985 M8
DIN 985 M8
Qty :