Gear Up (USA) 2016

Sidecar prop
Position
Description
Part number
Quantity
1
Sidecar site prop
IMZ-8.1037-20050-20
IMZ-8.1037-20050-20
Qty :
Specify color when ordering
2
Nut М12х1.25-6Н
DIN 985 M12x1.25
DIN 985 M12x1.25
Qty :
3
Sidecar site prop
IMZ-8.1037-20051-20
IMZ-8.1037-20051-20
Qty :
Specify color when ordering
4
Nut М14х1.5-6Н
DIN 985 M14x1.5
DIN 985 M14x1.5
Qty :
5
Nut М18х1.5-6Н
DIN 936 M18x1.5
DIN 936 M18x1.5
Qty :
6
Rod with fork
IMZ-8.1037-20302
IMZ-8.1037-20302
Qty :
7
Tie rod fastening eye, lower
IMZ-8.1036-20304
IMZ-8.1036-20304
Qty :
8
Bolt М12х1.25х40
DIN 960 M12x1.25x40
DIN 960 M12x1.25x40
Qty :
9
Sidecar site prop
IMZ-8.1037-20054-20
IMZ-8.1037-20054-20
Qty :
Specify color when ordering
10
10 Sidecar site prop
IMZ-8.1037-20050-30
IMZ-8.1037-20050-30
Qty :
Specify color when ordering
11
11 Tie rod fastening eye, lower
72-20304
72-20304
Qty :